Custom Search (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Depth
sv: Djup

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: Search for
sv: Sök efter

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Search box
sv: Sökruta

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Filter
sv: Filtrera

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Close
sv: Stäng

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Languages
sv: Språk

en: Info
sv: Information

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Or
sv: Eller

en: Search this site
sv: Sök på webbplatsen

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Search page
sv: Söksida

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: - Not specified -
sv: - Ej angivet -

en: Region for @title
sv: Region för @title
