Custom Search (8.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Depth
az: Dərinlik

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Block
az: Blok

en: Visibility
az: Görünüş

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Languages
az: Dillər

en: Selector
az: Seçici

en: Info
az: Məlumat

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Or
az: Və ya

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Search form
az: Axtarış forması
