Custom View Filters (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Single
es: Simple

en: Multiple
es: Múltiple

en: Views
es: Vistas

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: SW
es: SO

en: Until
es: Hasta

en: Since
es: Desde
