Custom View Filters (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Single
pl: Pojedynczy

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Views
pl: Widoki

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Until
pl: Do

en: Since
pl: Od
