Custom View Filters (2.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Single
ru: Одиночная

en: Multiple
ru: Множественная

en: Views
ru: Представление

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: SW
ru: ЮЗ

en: Until
ru: Не ранее

en: Since
ru: Создано
