Custom View Filters (2.0.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Single
fr: Simple

en: Views
fr: Vues

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: SW
fr: SO

en: Until
fr: Jusqu'à

en: Since
fr: Depuis
