Custom View Filters (2.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Single
nl: Enkel

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Views
nl: Overzichten

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: SW
nl: ZW

en: Until
nl: Tot

en: Since
nl: Sinds
