Custom View Filters (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ
