Custom View Filters (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Views
lv: Skati

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis
