Custom View Filters (8.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Single
ro: Singură

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Views
ro: Vizualizări

en: All
ro: Toate

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: SW
ro: SV
