Custom View Filters (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Views
sk: Zobrazenia

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: SW
sk: JZ
