Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Single
el: Απλή

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: SW
el: ΝΔ
