Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Single
eo: Unuopa

en: Multiple
eo: Multopa

en: Views
eo: Vidoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato
