Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: Views
et: Vaated

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu
