Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Multiple
fi: Monivalinta

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: SW
fi: LO
