Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Single
hi: एक

en: Multiple
hi: विभिन्न

en: Views
hi: द्रश्य

en: All
hi: सभी

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह
