Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Single
mr: एक

en: Multiple
mr: अनेक

en: Views
mr: याद्या

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना
