Custom View Filters (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ
