Custom View Filters (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: SW
bg: ЮЗ
