Custom View Filters (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Single
da: Enkelt

en: Multiple
da: Flere

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: SW
da: SV
