Custom View Filters (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש
