Custom View Filters (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: SW
kn: ನೈಋತ್ಯ
