Custom View Filters (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Single
oc: Simpla

en: Multiple
oc: Multipla

en: Views
oc: Vistas

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes
