Custom View Filters (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: SW
hr: JZ
