Custom View Filters (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Single
ta: ஒற்றை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்
