Custom View Filters (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Single
be: Адзінкавы

en: Multiple
be: Мносны

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Until
be: Пакуль
