Custom View Filters (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Until
ca: Fins a
