Custom View Filters (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Until
cs: Dokud
