Custom View Filters (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Single
fa: تک

en: Multiple
fa: چندین

en: Views
fa: نماها

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه
