Custom View Filters (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Views
gl: Vistas

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Until
gl: Até
