Custom View Filters (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Single
gu: એક

en: Multiple
gu: અનેક

en: All
gu: બધા

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો
