Custom View Filters (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Single
id: Sendiri

en: Multiple
id: Banyak

en: Views
id: View

en: All
id: Semua

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan
