Custom View Filters (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Single
it: Singola

en: Multiple
it: Multipla

en: Views
it: Viste

en: All
it: Tutti

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Until
it: Fino a
