Custom View Filters (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Single
lt: Vieno lygio

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis
