Custom View Filters (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Single
sv: Enkel

en: Multiple
sv: Flerval

en: Views
sv: Vyer

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: SW
sv: SV

en: Until
sv: Till

en: Since
sv: Sedan
