Custom View Filters (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Single
vi: Đơn lẻ

en: Multiple
vi: Nhiều

en: All
vi: Tất cả

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Until
vi: Đến khi

en: Since
vi: Kể từ
