Custom View Filters (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Single
ar: مفرد

en: Multiple
ar: متعدد

en: Views
ar: الرؤى

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Since
ar: منذ
