Custom View Filters (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: SW
mn: БӨ

en: Since
mn: Үүнээс хойш
