Custom View Filters (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Single
uk: Єдиний

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Views
uk: Види

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: SW
uk: Пд-З

en: Until
uk: До

en: Since
uk: Після
