LoginRadius Customer Identity and Access Management (5.1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत
