LoginRadius Customer Identity and Access Management (8.x-3.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: E-mail
az: E-poçt

en: Submit
az: Təqdim

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: State
az: Dövlət

en: String
az: Mətn

en: Debug
az: Debaq
