LoginRadius Customer Identity and Access Management (8.x-3.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Required
ar: ضروري

en: Text
ar: نص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: String
ar: المقطع

en: Optional
ar: اختياري

en: Debug
ar: تنقيح

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ar: نشكرك لطلبك حسابا. حسابك حاليا في انتظار موافقة إداري الموقع.<br /> حتى يحين ذلك، أرسلت رسالة ترحيب إلى عنوان بريدك الإلكتروني، و معها مزيد من التوجيهات.

en: Long text
ar: نص طويل
