LoginRadius Customer Identity and Access Management (8.x-3.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Phone
gl: Teléfono

en: State
gl: Estado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: String
gl: Cadea

en: Optional
gl: Opcional

en: Full name
gl: Nome completo

en: Debug
gl: Depuración

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Long text
gl: Texto longo

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada por correo electrónico ao novo usuario <a href=":url">%name</a>.
