Drupal8 W3CSS Theme (8.x-1.14) - en to ja translation catalogue (46 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Updated
ja: 更新

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Up
ja: 上へ

en: Forum
ja: フォーラム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Credit
ja: 現金

en: New
ja: 新

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Copyright
ja: 著作権

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Subscribe to @title
ja: @title を購読

en: Text Formats
ja: テキストフォーマット

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Book outline for @book.title
ja: @book.title のブックアウトライン

en: Book traversal links for
ja: ブック横断リンク:

en: Site header
ja: サイトヘッダー

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Page @items.current
ja: @items.current ページ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
