Da Vinci (9.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: General
ar: عام

en: medium
ar: متوسط

en: small
ar: صغير

en: large
ar: كبير

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
