Da Vinci (9.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: General
lt: Bendras

en: medium
lt: vidutinis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje
