DALIM ES CMS Connector (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Server name
fa: نام سرور

en: Reference
fa: ارجاع

en: No link
fa: بدون پیوند

en: Search...
fa: جستجو...
