DALIM ES CMS Connector (1.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: File size
ar: حجم الملف

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Reference
ar: مرجع
