Danland (8.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Help
ar: المساعدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Messages
ar: الرسائل

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز
