Danland (8.x-1.2-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Messages
az: Mesajlar

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
